Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/brandfriend/ftp/3v6.pl/inc/config.inc.php on line 7
Restauracja 3V6 Bydgoszcz najlepsza na spotkania, wesela, komunie, organizację imprez, restauracje bydgoszcz

restauracja Bydgoszcz, wesela Bydgoszcz, bankiety Bydgoszcz

Dział Gastronomii:
tel. +48 52 325 25 17 i 73

gastronomia@city-hotel.pldownload
download ORGANIZACJA PRZYJĘCIA I KOMUNII ŚW.
Restauracja 3V6 - menu

Restauracja w czterogwiazdkowym hotelu zobowiązuje, a taką jest właśnie Restauracja 3V6. Potrawy w karcie są starannie dobrane, to wypadkowa popisowych dań naszych kucharzy. Świeże produkty najwyższej jakości w połączeniu z wiedzą i długoletnim doświadczeniem Szefa Kuchni owocują doskonałymi potrawami. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, ale dla potrzeb naszych Gości cały czas zgłębiamy również tajniki kuchni innych narodowości, czego dowodem jest karta. Znajdziecie w niej Państwo zarówno sałatkę grecką jak i włoskie tagliatelle. Potrafimy skomponować menu na każdą okazję – czy będzie to romantyczna kolacja we dwoje, czy biznesowy bankiet.

Eleganckie i nowoczesne wnętrza restauracji oraz odpowiednio dobrana, subtelna muzyka gwarantują niezapomnianą atmosferę spotkań. Wszystko po to, by czuli się Państwo specjalnie ugoszczeni. Restauracja 3v6 to spełniona obietnica.